This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

АБ-Офис в Одессе. Удобный оперативный и бухгалтерский учет

Працюємо в Одесі
с 2002 року
Перейти к контенту

АБ® Офіс 4.1 - Проста і зручна програма для Вашого бізнесу

"АБ® Офіс" 4.1 Допоможе Вам вирішити проблеми:

· Повного контролю над діями персоналу
· Оперативного обліку товарів і послуг
· Складського обліку
· Бухгалтерського обліку
· Податкового обліку
· Заощадить час Вам і Вашим співробітникам при веденні документообігу
· NEW! Організувати облік в територіально розділених офісах через інтернет в режимі реального часу


  "АБ ОФІС" 4.1 - програмний продукт, створений для підвищення ефективності роботи керівника, менеджера, бухгалтера Вашої компанії.
За допомогою "АБ ОФІС" 4.0 Ви можете легко і швидко впоратися з усім діапазоном офісних робіт: від друку поштових конвертів до створення повного балансу підприємства, включаючи комплект всіх необхідних нормативних документів.

Встановивши "АБ ОФІС" 4.1, Ви отримуєте:
- оперативний облік товарів, послуг, грошових коштів;
- кадровий облік, включаючи зарплату і підзвітні кошти (додатковий модуль);
- облік партнерів Вашого підприємства, як юридичних, так і фізичних осіб, а також баланс взаєморозрахунків з ними;
- довідники географічних і адміністративних одиниць, телефонів і кодів МТС, банків (з кодами МФО і списками представників);
- повноцінний бухгалтерський, оперативний і податковий облік з автоматичним формуванням необхідних документів і державної звітності безпосередньо з програми (додатковий модуль);
- різноманітні звіти, що полегшують прийняття рішень;
- контроль дій персоналу;
- облік виробничої діяльності з точним підрахунком собівартості продукції, виходячи із собівартості сировини, матеріалів і комплектуючих (додатковий модуль).

       "АБ ОФІС" 4.1 орієнтований на мережеве використання і дозволяє легко підключати до єдиної бази даних до 20 комп'ютерів. Існує можливість синхронізації роботи головного офісу і різних підрозділів. Це особливо важливо для узгодженої роботи Вашої компанії з філіями з інших міст.
       У програмі передбачена можливість ведення декількох баз даних з автоматичним обміном даними між ними, що значно полегшує управління декількома підприємствами одночасно.
       У програмі організовано зручне і швидке підключення касових апаратів, сканерів штрих-кодів; друк цінників для Вашого торгового залу.

      Існують готові рішення для організації обліку в аптеці, кафе-ресторані, автосервісі. При необхідності, програма "АБ ОФІС" 4.0 може бути легко перебудована з урахуванням специфіки Вашого підприємства.
      Також, з урахуванням Ваших індивідуальних завдань, ми надаємо можливість навчання і підготовки супроводжуючого програмний продукт персоналу.

"АБ ОФІС" 4.1 - продукт, з яким легко і зручно!
Стандартна конфігурація "АБ® ОФІС" 4.1

призначення
      Стандартна конфігурація програми "АБ® ОФІС 4.0" призначена для комплексної автоматизації оперативного і бухгалтерського обліку, діловодства і аналізу господарської діяльності на малих та середніх підприємствах.
      З її допомогою Ви легко зможете вести облік прийому / відпуску товарів на одному або декількох складах. Проводити платежі по банку, касі, а також вести облік особистих грошей. Відстежувати наявність товару, виданого / отриманого на реалізацію. Оформляти замовлення / повернення, надання / отримання послуг, в т.ч. відпустку ТМЦ для виконання робіт. Створювати і зберігати інформацію про співробітників, партнерів (як юридичних, так і фізичних осіб) і контактах з ними.
      Програма дозволяє створювати, переглядати та друкувати в графічному режимі всі необхідні первинні документи (рахунки, накладні, податкові накладні, акти, платіжні доручення і т.д.) безпосередньо в процесі оформлення відповідних операцій за принципом: "що на екрані, то і на папері ".
       На підставі первинних документів може вестися бухгалтерський синтетичний і аналітичний облік. За даними синтетичних проводок в будь-який момент можуть бути отримані звіти, що показують дані в будь-якому розрізі.
       Програма дозволяє вести довідники географічних адміністративних одиниць, телефонів і кодів МТС, банків (з кодами МФО і списками представників), інформація з яких використовується в процесі роботи програми.
Програма зручна для автоматизації роботи менеджера, бухгалтера, керівника. Включає в себе багато сервісних функцій, що полегшують Вашу роботу, від друку поштового конверта, до створення балансу підприємства.
       При необхідності, програма може бути розширена як уже створеними модулями (див. "Додаткові модулі"), так і доопрацьована з урахуванням Ваших індивідуальних вимог.
Поставляється як в локальному, так і в мережевому варіанті.

Простота і зручність
• Зручно організований інтерфейс програми дозволяє швидко освоїтися і почати реальну роботу з даними, що значно заощаджує Ваш час і кошти;
• Вбудована система швидких повідомлень між користувачами віддаленими на невидиме відстань;
• Простий механізм придбання додаткових робочих місць і модулів.

гнучкість
• Просте підключення змін і доповнень чинного законодавства;
• Можливість самостійно створювати / коригувати друковані форми;
• Наявність власного середовища розробки, що дозволяє вносити будь-які зміни в конфігурацію програми незалежно від розробника.

Надійність і безпека
• Високий рівень надійності і конфіденційності даних, забезпечений клієнт-серверної технологією;
• Повний контроль над діями персоналу. Адміністрування прав доступу користувачів системи до даних, включаючи створення бюджетів окремих користувачів і груп;
• Професійні засоби автоматичного копіювання / резервування даних і їх відновлення.

комунікабельність
• Обмін даними з OLE - додатками (наприклад, з програмою Excel);
• Взаємодія з різними видами ЕККА і сканерами штрих кодів;
• Інтеграція з програмними продуктами інших розробників, наприклад, системою "Клієнт-Банк".
• интергации з програмами для здачі звітів до контролюючих органів: M.E.Doc і ОПЗ.

Технічна перспективність
• "АБ® ОФІС" 4.1 - це 3-х рівнева система, побудована за принципом "Тонкий Клієнт-Сервер Сховище баз даних", що є найбільш сучасною моделлю на сьогоднішній день.
• Працює під управлінням різних операційних систем Microsoft (Windows 7/8 / 8.1 / 10);
• Многопроцессорная обробка даних і підтримка великих баз даних.
html counter??????? ??????????? ?????
Назад к содержимому